Всесвітній день оргазму: "пікантні" факти та історія 

У ніч на п'ятницю, 22 грудня, відзначається Всесвітній день оргазму. Це свято пов'язане з багатьма цікавими нюансами та інтимною історією з Бразилії

У Всесвітній день оргазму вважається, що якщо впродовж цих особливих 24 годин люди з усього світі відчують оргазм, тоді вони створять енергію, яка позитивно впливатиме на нашу планету та людство загалом.

Глобальна акція "День оргазму" закликає жителів планети присвятити один день коханню та відчуттю оргазму, супроводжуючи це побажаннями про світовий мир. Колективна молитва може позитивно вплинути на енергетичне поле Землі.

Цікаво, що вперше ідею відзначення Дня жіночого оргазму започаткували у 2006 році в Бразилії як неофіційне свято, призначене для стимулювання чоловіків задовольняти своїх партнерок. Мер міста Есперантіна Аріматейо Дантас вирішив оголосити цей день святом на знак вибачення перед своєю дружиною, бо він їй "не додав" у сексуальному житті.

Проте з часом це свято стало міжнародним, отримуючи визнання по всьому світу. Національний День оргазму призначений для відзначення сексуального піку і підвищення усвідомленості щодо проблем, пов'язаних із сексуальним задоволенням. Зазвичай цю подію святкують 31 липня в таких країнах, як Велика Британія, Австралія, США, Нідерланди, Канада і навіть Південна Африка.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Національний День оргазму становить відгалуження від Міжнародного Дня жіночого оргазму, який відзначається 8 серпня.

Загалом тема оргазму є обговорюваною в сучасному світі. Раніше "Дивогляд" розповідав, в якій позі жінкам простіше досягти оргазму, який несподіваний чинник допомагає жінкам досягти сексуального задоволення, який елемент одягу може впливати на оргазм і про те, як розпізнати, що жінка імітує оргазм. Дивовижно, але інколи оргазм буває небезпечним, бо відомо про випадок, коли в Африці чоловік помер від надмірного сексуального задоволення.

Загалом оргазм – це виразна фаза сексуального задоволення, характеризується вираженими фізичними та емоційними відчуттями. Досягнення оргазму може варіювати залежно від індивідуальних особливостей.

Для багатьох важливі фактори – це взаєморозуміння з партнером, комфорт та відкриття для власних потреб. Збереження відкритого та здорового спілкування сприяє зближенню та розумінню у сексуальних стосунках.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше