Жінка, секс, жіночий оргазм

Учені назвали несподіваний чинник, який допомагає жінкам досягти оргазму

Shutterstock

Сексуальне життя – невід'ємна частина стосунків. Воно повинно задовільняти обох партнерів. Однак, якщо чоловікам дуже легко дійти "піку", то у жінок із цим виникають певні нюанси.

"Дивогляд" із посиланням на The Times вирішив поділитися з вами дуже несподіваним секретом, який допоможе жінці досягти оргазму. 

Усі жінки не один раз у своєму житті ходили на підборах. Більшість взуває їх щодня. Вчені вирішили використати цей факт у своєму дослідженні. 

Китайські науковці з Університету Фудань, що у Шанхаї, провели опитування серед 1,2 тис жінок та дізналися у них, як часто вони ходять на підборах та наскільки їм легко досягати оргазму. 

Так, вчені дізналися, що ті жінки, яки частіше надають перевагу взуттю на підборах, отримують більше задоволення у сексі та не скаржаться на оргазм.

Це обумовлено тим, що таке взуття активно стимулює тазові м'язи. При ході таз  нахиляється таким чином, що ці м'язи скорочуються. 

Варто зазначити, що для цього необхідно обирати підбори 5 см. Менша або більша висота не приведе до такого результату.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чому люди стогнуть під час сексу – вчені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ