Відлига

Потепліє до +20°С: коли у лютому чекати на різку зміну погоди

fotostrana.ru

У всіх регіонах відбудеться поступове підвищення температурного фону

Останній місяць зими дивує нас своїм незвичним теплом. Синоптики прогнозують, що у лютому можливі часті потепління, а періодами стовпчики термометрів підніматимуться аж до +20°С, передає "Дивогляд" із посиланням на Meteoprog.

 
Український синоптик Ігор Кібальчич розповів, що у лютому-2024 у всіх регіонах відбудеться поступове підвищення температурного фону. Водночас, місцями очікується вторгнення арктичного морозного повітря, можливі хуртовини, штормові вітри та локальні грози.
 
За словами експерта наразі зберігається тепла фаза Ель-Ніньо в Тихому океані, а отже, при явно вираженій позитивній фазі цього коливання, можливе зростання показників температури повітря.
 

"Безпосередньо в Україні найвищі температурні показники очікуються у західних, південних та центральних областях. На початку місяця на Одещині можливе прогрівання повітря в денні години вище +10, а ближче до середини лютого не виключені значення 15 – 20 градусів тепла в окремі дні", – спрогнозував Кібальчич.

Дещо прохолодніше буде у східних, північних областях та на Поліссі. Разом із цим, середні значення температури повітря впродовж місяця коливатимуться в межах від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла. Такі показники приблизно на 2-5 градуси перевищують кліматичну норму.

"При цьому, наприкінці першої декади лютого і після 20 числа можливі короткочасні періоди похолодання, але без сильних морозів", – підкреслив синоптик.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що лютий розпочнеться з тепла та опадів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ