Літак, авіаперевезення

Які місця у літаку краще не обирати взимку – розповіла експертка з подорожей

http://visittoukraine.com

Багато пасажирів у літаку обирають місця біля проходу, щоб можна було легко встати до туалету або ж просто витягнути ноги

Однак, експерти повідомляють, що це не найкращий варіант взимку, передає "Дивогляд" із посиланням на Express.

Експертка з подорожей з Blue Cruise на ім'я Ясмін Пекель розповіла, що у зимовий період пасажири, що сидять біля проходів, мають більший ризик підхопити вірус. 

"Дослідження показують, що ті, хто сидить у проході, більш схильні до ризику зараження мікробами, оскільки під час польоту ви вступите в контакт з набагато більшою кількістю людей. Якщо ви боїтеся чим-небудь заразитися, буде розумним замість цього вибрати місце біля вікна", – попередила фахівчиня.

Разом із цим, Ясмін Пекель відмітила, незважаючи на те, що літак є більш закритим простором, там набагато безпечніше, ніж в будь-яких інших приміщеннях, на якому б місці не перебували пасажири.

"Повітря в літаку зазвичай циркулює через фільтри лікарняного класу, призначені для стримування та видалення бактерій. Це означає, що мікроби навряд чи будуть безпосередньо передаватися на відстань більше одного метра", – поянила експертка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 найбрудніших місць у літаку, про які ви могли не замислюватися.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ