Крило літака

Не торкайтеся руками: 5 найбрудніших місць у літаку, про які ви могли не замислюватися

Ross Parmly / Unsplash

Мільйон літаків у світі щодня виконують кілька рейсів і перевозять незліченну кількість пасажирів

Попри те, що клінінговий персонал стежить за чистотою салону літака перед кожним рейсом, деякі речі можуть залишатися брудними. "Дивогляд"" із посиланням на Travel + Leisure розповідає про 5 найбрудніших місць у літаку, про які ви могли навіть не здогадуватися.

Картки з інструкціями з безпеки

"Найбрудніше місце в літаку – це інструкція з техніки безпеки в кишені сидіння", – розповіла стюардеса і блогер Жозефіна Ремо.

Відкидні столики перед сидіннями зазвичай протираються, а ось картки з інструкціями залишаються брудними після того, як ними роками користуються різні пасажири.

"Отже, закінчивши читати інструкції з техніки безпеки, обов’язково нанесіть трохи дезінфікуючого засобу на руки – або, що ще краще, протріть картку з інструкціями вологою серветкою, щоб уберегти себе та майбутніх пасажирів від будь-яких мікробів", – радять у виданні.

Верхні полиці для багажу

За словами стюардеси, верхні багажні відділення рідко коли протирають, тому відкривати їх краще за допомогою ганчірки, або ж протерти перед використанням.

Після того, як ви закінчите завантажувати ручну поклажу, обробіть руки дезінфікуючим засобом.

Дверні ручки до туалету

"Туалети регулярно чистять, а замки і дверні ручки – ні", – пояснила Ремо. Тому після відвідування вбиральні вона радить скористатися санітайзером.

Відкидні столики

"Пасажири зазвичай знають, що літаки просочені брудом, але підноси виходять за рамки", – розповіла стюардеса Сью Фогвелл.

Перед використанням ретельно витеріть серветкою стіл, особливо перед споживанням їжі.

Чохли на сидіннях

"Чохли на сидіннях не завжди замінюють або чистять", – додала Фогвелл.

Інколи сидіння чистять або заміняють лише після того, як про їхнє забруднення повідомлять. Але це відбувається не завжди.

"Не про кожну подію повідомляється, оскільки це може призвести до затримки рейсу", — сказала стюардеса.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що не варто їсти та пити перед польотом у літаку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ