Київський метрополітен

"Буде побудовано, сто відсотків": директор Київського метрополітену прокоментував ситуацію з метро на Виноградар

Shutterstock

"Думаю, що через півтора-два роки воно буде"

Будівництво метро в одному зі столичних районів – на Виноградарі триває вже давно. Директор Київського метрополітену Віктор Брагінський розповів, коли варто очікувати на завершення робіт та відкриття станцій, передає "Дивогляд".

Будівництво метрополітену на Виноградар планують відновити вже у 2024 році. За слова Брагінського, це доволі складний, дорогий і тривалий процес. Разом із цим, він запевняє, що метро на Виноградар "буде побудовано, сто відсотків. Тому що неможливо залишити цей об'єкт у такому стані".

"Зараз треба побудувати метро на Виноградар. Це першочерговий захід. Думаю, що через півтора-два роки воно буде. Уже один тунель звели. Залишаються ще один тунель і наземна частина", – повідомив Брагінський.  

Також директор Київського метрополітену розповів, що "через півтора-два роки" вже будуть збудовані нові станції.

Віктор Брагінський розповів і про плани будівнцтва метро на Троєщину. За його словами цей процес також потребує часу і багатьох зусиль, оскільки передбачає почергове зведення 18-ти станцій.

"Перша черга будівництва передбачає три станції. Станція "Тараса Шевченка" – перехід на станцію "Подільська", поєднання Оболонської та Теремківської ліній. Потім станція глибокого закладання – це "Глибочицька" – перехід на "Лук'янівську", це поєднання із Сирецько-Печерською лінією. Міст ми повинні пройти без зупинок, не робити там станцій. І далі станцію зробити вже на Троєщині. Перед проектом планували зробити її на Воскресенці", – відмітив директор метрополітену.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві на ремонт можуть закрити ще дві станції метро.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ