Ірландія

Ще одна країна зменшить виплати біженцям з України – кого саме це стосується

Shutterstock

Поточна ставка становить 232 євро на тиждень

В Ірландії зменшать виплати біженцям з України, які прибудуть до країни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Уряд пішов на цей крок задля зменшення потоку людей до Ірландії, яка зіштовхнулася з недостатньою кількістю житла. Натомість українців будуть навчати та допомагати у пошуку роботи.

Надалі новоприбулим надаватимуть допомогу в розмірі 38,80 євро на тиждень порівняно з поточною ставкою в 232 євро на тиждень. Ці зміни не стосуються понад 100 тисяч українців, які прибули до Ірландії раніше.

Ірландія організує для українців навчання та підтримку навичок, щоб вони могли знайти для себе робоче місце завдяки місцевим офісам Intreo.

"Нові скорочені ставки соціального забезпечення приведуть Ірландію у відповідність до програм підтримки інших європейських країн", – розповіли в уряді.

Окрім цього, новоприбулі біженці з України отримають 90 днів безкоштовного проживання у державному житлі. Після цього вони самостійно відповідатимуть за пошук помешкання.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські біженці у Вільнюсі можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом упродовж 2024 року.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ