Пляшки

На пляжі виявили дивні "відьомські пляшки", які налякали дослідників – фото

MissionAransasNERR / YouTube

Одна з пляшок обросла мушлями

У США на пляж викинуло "відьомські пляшки", які викликають побоювання у дослідників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

15 листопада фахівець Джейс Таннелл виявив ці об'єкти на пляжі неподалік Корпус-Крісті. Їх називають "пляшки відьом", бо нікому невідомо, хто їх кинув у водойму та що саме знаходиться всередині.

Одна з пляшок обросла мушлями. Цілком можливо, що вона пробула під водою певний час. За словами Таннела, за останні 6 років у цій місцевості знаходили вісім пляшок.

Він каже, що у нього немає страху, але все одного не ризикує відкривати пляшки через чутки, що у них містяться "заклинання та інше". Люди, які раніше відкривали їх, стверджують, що знаходили всередині зловісні тілесні рідини, волосся та нігті.

Відділ науки та суспільства Університету Макгілла розповів, що у період XVI-XVII століть серед відьом було вірування, що завдяки їхнім заклинанням можна лікувати захворювання та відганяти злі сили.

"Але злі чари можна відобразити, помістивши їх до відьминої пляшки, яка, якщо її правильно підготувати, може фактично відображати саме заклинання, одночасно мучачи відьму", – додали фахівці.

Дослідник Таннелл стверджує, що є багато причин появи цих пляшок. Йому невідомо, звідки прибули ці пляшки, але він припускає, що не з території США.

"Деякі флакони із заклинаннями призначені для захисту. Вони проводять ритуал, що містить пахощі, дим тощо. Іноді вони роблять це з міркувань здоров'я, на удачу – є безліч причин, через які людям потрібні пляшки із заклинаннями", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на пляжі у Франції знайшли пляшку з посланням, яку кинули в океан 26 років тому.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ