Пляж

На березі США з'явилися таємничі кульки – відео та подробиці

Pixabay

Відвідувачам пляжів радять з ними не контактувати

У Нью-Джерсі (США) розслідують походження таємничих кульок дьогтю, які з'являються на пляжах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

У береговій охороні США, Департаменті охорони навколишнього середовища Нью-Джерсі та офіційні особи округу Монмаут заявили, що останніми днями вздовж узбережжя Джерсі Шор виявляли смоляні кульки різних розмірів і форм.

Фахівцям наразі не вдалося визначити їхнє походження. Утворення смоляних кульок відбувається, коли сира нафта на поверхні океану формується в кульки вітром і хвилями.

Також подібна куля може утворитися внаслідок розливу нафти чи просочування нафти. Втім, слідчі не знаходили останнім часом жодної нафти на поверхні води. Відвідувачам пляжів радять не контактувати з цими таємничими кулями.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що родина відпочивала на березі та зробила фото, на якому згодом помітила моторошну деталь.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ