Громадський транспорт

Пенсіонерка забула сумку із $206 тис в автобусі – чи вдалося повернути гроші (фото)

Unsplash

"Я так розхвилювалася, що заплакала…"

У Китаї пенсіонерка забула у громадському транспорті сумку, де були цінності на величезну суму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на South China Morning Post.

За словами 60-річної жінки на прізвище Сунь, минулого року її будинок було пограбовано. Після цього вона не почувалася безпечно, залишаючи свої гроші там, а тому почала завжди їх носити зі собою.

У Шанхаї 5 жовтня вона сіла в автобус у міському районі Мінхан і поклала червону сумку на панель за водійським сидінням. В аксесуарі були 5 тис юанів ($685) готівкою, посвідчення особи та картка соцстрахування, банківські книжки та боргові сертифікати. Загальна вартість перевищувала 1,5 млн юанів ($206 тис).

Сунь забула сумку, коли виходила з автобуса. Коли вона зрозуміла що сталося, то одразу звернулася до автобусної компанії. А вже наступного дня сама перевірила, що всі її цінності цілі.

"Коли я зрозуміла, що всі мої гроші зникли, я так розхвилювалася, що заплакала… Нарешті знайшла свої гроші. Я зустріла добросердечних людей", – поділилася вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що американка наосліп купила повернуті товари з Amazon і показала, що було всередині.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ