Суші і роли

У Тернополі чоловік кілька місяців "безкоштовно" харчувався у ресторані – як йому це вдалося

Shutterstock

Гурман наїв приблизно на 20 тис грн

Мешканець Тернополя чотири місяці оформляв доставку з ресторану додому, але не витрачав на страви жодної копійки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на матеріали справи Тернопільського міськрайонного суду.

З грудня 2022 року по квітень 2023 року чоловік постійно замовляв суші та піци в одному закладі. Однак він не оплачував цю послугу, а просто підробляв чеки Monobank та надсилав їх закладу через Viber.

Одне таке замовлення коштувало від 500 до 1500 грн. За цей період він наїв приблизно на 20 тис грн. У суді шахрай визнав вину і розкаявся, а також відшкодував збитки.

У суді чоловіка визнали винним за ч. 1, 2 ст. 190 КК України (Шахрайство) і призначили покарання у вигляді штрафу. Тепер він має заплатити 51 тис грн.

Постраждала власниця закладу харчування засідання не відвідала, але підтвердила факт відшкодування коштів. Саме тому вона не мала претензій до "гурмана".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Тернопільщині чоловік заплатив дівчині 85 тис грн за побачення, але на нього чекав сюрприз.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЛЮДИ! Окупанти ДЕМОРАЛІЗОВАНІ боями ґвалтують та грабують цивільних у Токмаку. Є 50 свідчень

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ