Офіціантка

Чоловік 20 разів симулював серцевий напад у ресторанах – для чого він це робив (фото)

Shutterstock

Він вдавав, ніби непритомніє, і сповзав на підлогу

50-річний уродженець Литви симулював серцевий напад у як мінімум 20 ресторанах Іспанії, щоб не оплачувати рахунок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Турист влаштовував справжню драматичну виставу в закладах, які переважно були розташовані в Коста-Бланці. Так, він ошукав відомі заклади, серед яких El Buen Comer і Sale&Pepe, розташовані в Аліканте.

Кожного разу 50-річний вдавав, ніби непритомніє, і сповзав на підлогу. В одному із закладів він перед цим випив кілька склянок віскі White Label і поїв салат олів'є.

Турист
Турист
Фото: The Sun

Однак згодом його хитру схему розкрили, бо фотографія з чоловіком поширилася серед багатьох ресторанів. За словами співробітника одного із закладів, майже всі отримали попередження, де їх закликали до обережності та відмови в обслуговуванні цієї людини.

Згодом литовець отримав два штрафи за порушення законів, але відмовився їх сплатити. За це його засудили до 42 днів тюремного ув'язнення. Ресторани планують подання спільної скарги, яка може закінчитися тим, що недобросовісний клієнт потрапить у в'язницю на термін до 2-х років.

Також "Дивогляд" розповідав, що у Тернополі чоловік кілька місяців "безкоштовно" харчувався у ресторані.

Дивіться також відео 5 каналу: #КАБЫСДОХ або МРІЇ РОСІЙСЬКИХ САМИЦЬ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ