Дерево Робін Гуда

У Великій Британії спиляли дерево Робін Гуда – відео та подробиці

Clement Proust / Unsplash

"Жахливо сумно чути про загибель цього легендарного та красивого дерева"

У Великій Британії знищили дерево Робін Гуда, яке було улюбленим об'єктом туристів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

На думку багатьох користувачів соцмереж, відбулася "справжня трагедія". Відомо, що озброєний бензопилою вандал вночі спиляв одну з визначних туристичних пам'яток Великої Британії. Це дерево з'являлося у голлівудських фільмах і численних телесеріалах.

Окрім цього, біля об'єкта освідчувалися коханим, розвіювали прах померлих і робили фотосесії під час весілля.

"Щороку до нас приїжджають тисячі людей, які з нетерпінням чекають можливості побачити знамените дерево, дуже сумний день. Жахливо сумно чути про загибель цього легендарного, красивого дерева, яке послужило натхненням для моєї другої книги. Я не знаю, чому воно було зрубано, нині існує безліч припущень, але я можу тільки сподіватися, що на те була дуже вагома причина", – поділився письменник Л.Дж. Росс.

Поліція Нортумбрії за підтримки партнерів почала розслідування, щоб встановити причетних осіб. Згодом правоохоронці затримали 16-річного підозрюваного.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Запоріжжі впало найстаріше дерево України, але є і "гарна новина".

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ ЗУПИНИЛИСЯ НА ХВИЛИНУ! У День захисників та захисниць вшанували полеглих воїнів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ