Паб

У Великій Британії колишню школу визнали кращим пабом у країні – фото

CHOLMONDELEY ARMS

Тут є 366 видів джину, а також інші цікаві пропозиції

Заклад Cholmondeley Arms, в якому раніше була школа, було визнано найкращим пабом у Великій Британії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Власники закладу Тім і Мері у 2011 році придбали будівлю колишньої школи та перетворили її на паб. Відвідувачам пропонують багато алкогольних напоїв, серед яких 366 видів джину, десерт "Cholmondeley Mess" і коктейль "Cholmondeley Chaser".

Паб обрали переможцем Great British Pub Awards завдяки унікальній атмосфері та власному календарю подій, бо тут регулярно проводять музичні вечори та тижні тематичного меню. Також тут є невеличкий готель з 6-ма номерами, які обладнані в окремій будівлі – "будиночку директора".

Усі номери назвали на честь колишніх вчителів школи. Щоб зняти такий номер із душем/ванною і сніданком/ланчем у пабі потрібно заплатити від 110 фунтів стерлінгів за ніч.

"Коли ми відкривалися, я сказав, що ми можемо бути маяком надії для сільських пабів, але тепер ми можемо стати амбасадорами як паб року у Великій Британії", – розповів співвласник Тім Берд.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії закрили паб, який існував із 739 року.

Дивіться також відео 5 каналу: У ПОВНОЛІТТЯ – БЕЗ ПРАВ! ЗДАЙ ПАСПОРТ ПЕРЕД ПРИЗОВОМ! || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ