Пантера

Пантери та інші великі кішки живуть у Великій Британії – фахівці назвали інтригуючі докази

Pixabay

Дослідники навіть провели ДНК-аналіз

Команда, яка створює майбутній документальний фільм Panthera Britannia Decssified, стверджує, що отримала докази існування у Великій Британії пантер та інших великих кішок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Одного разу на фермі в Глостері невідома тварина напала на овець. Автори фільму кажуть, що на огорожі знайшли чорне пасмо.

Дослідники з судово-медичної лабораторії заявили, що ДНК-аналіз підтвердив 99% відповідність виду великої кішки. Окрім цього, за кілька кілометрів від місця, де знайшли пасмо, помітили велику чорну тварину.

"ДНК було взято з волосків, які потрапили на огорожу з колючого дроту, де була якась незвичайна хижацька діяльність. Виробничій групі знадобилося 5 років, щоб знайти такі докази та зняти їх шлях від збору до аналізу. Люди в Глостерширі та Британії десятиліттями описували те, що здається чорним леопардом. Отже, результат ДНК леопарда зі зразка чорного волосся не є дивним. Це не перший такий результат ДНК і навряд чи останній", – розповів Меттью Еверетт з Dragonfly Films.

Він заявив про існування великої кількості вторинних доказів щодо цих хижаків. Наприклад, свідчень свідків, які десятиліттями повідомляли про те, що вони спостерігали за пантерами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи помітили смішне дитинча леопарда, яке змушувало свою матір гратися.

Дивіться також відео 5 каналу: Рекорд на витривалість! Двоє військовослужбовців збирають три з половиною мільйони гривень

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ