Леопард

Леопард опинився у суді та напав на людей – моторошне відео

Pixabay

Несподівана поява хижака спровокувала паніку

У місті Газіабад (Індія) леопард пробрався до приміщення суду і напав на людей, внаслідок чого є шість постраждалих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на India Today.

Це сталося 8 лютого приблизно о 16:00 за місцевим часом. Несподівана поява звіра спровокувала паніку, люди почали бігати та шукати безпечніше місце, а адвокати зачинилися в кабінетах.

Під час цього леопард став агресивним і атакував кількох людей, зокрема поліцейського та адвоката, який намагався прогнати хижака лопатою та палицею. Загалом кількість постраждалих становить шестеро людей.

На місце інциденту прибули карети "швидкої", які госпіталізували жертв нападу. Працівники лісового департаменту за допомогою транквілізатора заспокоїли та схопили звіра біля входу до будівлі суду. Це їм вдалося аж через чотири години після появи хижака у будівлі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії містом блукає леопард, є багато постраждалих.

Дивіться також відео 5 каналу: Даунінґ-стрит, Парламент, військова база і палац короля: про насичений день Зеленського у Британії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ