"Чорні" тигри

"Мурашки по шкірі": в Індії помітили вимираючого "чорного" тигра – фото й відео

Satya Swagat / Caters News

На планеті залишилося лише 7-8 особин

В Індії фотограф-любитель Сатья Свагат зафіксував на камеру двох надзвичайно рідкісних "чорних" тигрів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

23-річний студент зустрів хижаків під час прогулянки в Національному парку Нанданканан. За словами Свагата, коли він вперше помітив тигрів, то у нього "мурашки побігли по шкірі".

"Мені було важко повірити своїм очам, і на хвилину я забув взяти фотоапарат, тому що великий кіт рухався прямо перед моїми очима. Я був вражений красою рідкісного тигра. Небагато бачили їх у лісі, і мало хто міг так близько підійти до рідкісних кішок. Я зберігав спокій, а тигр зобов'язував мене робити найкращі спостереження та найкращі знімки", – розповів він.

Цих тварин можна зустріти лише у штаті Одіша, де, на думку фахівців, залишилося всього 7-8 особин. В інших місцях їх не зустрічали з 1993 року.

Їхня оригінальна зовнішність обумовлена генетичною мутацією під назвою псевдомеланізм. При ній темні смуги зливаються разом на світло-оранжево-золотистому хутрі, що може зробити шерсть тварини темною.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Чорнобилі зафіксували пташку, яка зазвичай зимує в інших місцях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ