Прапор Китаю

У Китаї людям до 50 кг заборонили виходити на вулицю

Pixabay

У деяких регіонах сила вітру сягала 200 км/год

У Китаї людям вагою до 50 кг заборонили виходити на вулицю через негоду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС і Xinhua.

Цього літа Східна Азія стикнулася із супертайфуном Doksur. На початку вересня уряд Китаю вирішив оголосити нове попередження про негоду через наближення тайфуну Саола до південно-східного узбережжя країни.

Згідно з прогнозом, тропічний шторм Хайкуй може перетворитися на тайфун, який становитиме загрозу провінції Чжецзян приблизно сьогодні, 3 вересня.

На тлі цього у країні заборонили виходити надвір людям вагою до 50 кг, бо через стихійні умови місцеві жителі падають з ніг. Це не дивно, оскільки протягом останніх двох днів сила вітру в регіоні сягала 200 км/год.

У соцмережах публікують відео, де сильний вітер зносить жінку:

Внаслідок негоди у Гонконгу постраждали як мінімум 75 людей. Журналісти пишуть, що одна людина загинула у Китаї, ще одна на Філіппінах. Там відбулася евакуація сотень тисяч людей. Також супертайфун призвів до зсуву ґрунту в південній провінції Гуандун.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що китайця менш ніж за 5 хв двічі вдарила блискавка.

Дивіться також відео 5 каналу: Рік 2015. МІНСЬКІ УГОДИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ