Прапор Китаю

На новій китайській мапі частину росії приєднали до складу КНР – фото

Pixabay

На новій карті територія позначається, як "найсхідніша точка країни"

У Китаї затвердили нові географічні мапи, на яких частина росії стала частиною КНР, передає "Дивогляд" із посиланням на інформацію на державному сайті "Картографічний сервіс стандартних мап".

На новій географічній мапі 2023 року Великий Уссурійський острів внесли до складу Китаю. Територія, площею 350 кв км, розділена між Китаєм і росією. Острів розташований на річці Амур, поряд з китайським островом Yinlong (Тарабаров) та близько до російського міста Хабаровськ. На офіційній китайській карті він вказаний як "найсхідніша точка країни".

На росії вже прокоментували нову китайську мапу і заявили, що Великий Уссурійський острів "залишався спірною територією росії та КНР протягом останніх 100 років". Водночас, Google Карти відносять територію до складу Хабаровського краю, рф.

"2008 року країни уклали договір, розділивши острів навпіл, але на нових картах у Китаї це не вказано", – йдеться у повідомленні.

"Суперечка за контроль над островом йшла між росією та Китаєм з 1860 року: кордон між державами було проведено прикордонною річкою Амур, а статус островів був невизначеним. Великий Уссурійський разом із сусіднім островом Тарабаровим і дрібними островами, що оточували їх, у 1920-1930-і роки були "взяті під охорону" радянськими військами. Після розпаду СРСР обидва острови залишилися під контролем російської федерації", – заявили у росзмі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Індія випередила Китай за чисельністю населення.

Дивіться також відео 5 каналу: ТИЩЕНКО ВТІК В РАДІ ВІД ГОНЧАРЕНКО! ВИБИВАННЯ ГРОШЕЙ, КОЛЦЕНТРИ. ПОВНИЙ РОЗБІР

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ