Щур

У Китаї студент виявив у їжі з їдальні моторошний об'єкт – відео

Shutterstock

Адміністрація закладу спробувала виправдатися

Студент Промислового політехнічного коледжу Цзянсі (Китай) знайшов у своєму обіді з їдальні голову щура з хутром і зубами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Він зняв на відео, як бере темний волохатий предмет паличками та скаржиться працівникам їдальні на цю знахідку. Учень вважає, що це голова пацюка, але персонал намагається його виправити та стверджує, що це шия качки. Потім обурений студент повертає об'єкт, вказує на маленькі білі зуби та ніс, і питає: "Хіба це не зуби?".

Згодом адміністрація навчального закладу заявила, що це шматок качиної шиї, популярний делікатес у країні, а не щуряча голова.

"Наше розслідування показало, що відео справді було знято у нашій їдальні, але його зміст не відповідає дійсності", – йдеться у заяві.

Місцевий районний регулятор ринку направив правоохоронців до їдальні для проведення розслідування. Після цього інциденту пройшов майже місяць, і відтоді китайський уряд посилив регуляцію і періодично здійснює репресії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Китаї з 20-го поверху несподівано вистрибнув алігатор, якого хотіли з'їсти люди.

Дивіться також відео 5 каналу: пригожин зник з радарів: путін причетний? Що думають про це в США

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ