Місяць

У NASA показали кратер на Місяці через падіння російського апарату "Луна-25" – фото

space.com

Кратер має діаметр близько 10 метрів

Розвідувальний орбітальний апарат космічного агентства NASA показав новий кратер на Місяці, який залишив російський супутник "Луна-25", передає "Дивогляд".

Фахівці порівняли нові знімки з фотографіями, які були зроблені у червні 2022 року. У той час кратера не спостерігалося, а ось на світлинах від 24 серпня він з'явився. Кратер має діаметр близько 10 метрів і "розташований на 57,865 градусах південної широти і 61,360 градусах східної довготи на висоті близько мінус 360 метрів".

Ще більш переконливим є те, що новий кратер розміщений неподалік імовірної точки падіння "Луни-25" на супутнику Землі. Саме тому експерти зробили висновок, що кратер утворився в результаті падіння російського супутника.

"Точка удару перебувала на крутому (ухил більше 20 градусів) внутрішньому краї кратера Понтекулан G, приблизно в 400 кілометрах від передбачуваної точки приземлення Луни-25 на 69,545 градусах південної широти і 43,544 градусах східної довготи", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на зворотному боці Місяця виявили загадкову "гарячу" пляму.

Дивіться також відео 5 каналу: "Я БУВ ШОКОВАНИЙ"! В родині військового в Рівному народився малюк-"богатир"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ