Місяць

Індія успішно посадила космічний корабель біля південного полюсу Місяця – відео

space.com

Індія стала четвертою країною світу, якій вдалося посадити свій апарат на Місяці

Індія стала першою країною світу, яка успішно посадила свій космічний корабель біля Південного полюсу Місяця, передає "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Індійський космічний корабель Chandrayaan-3 вирушив у космос минулого місяця і здійснив м’яку посадку біля південного полюса Місяця о 16:04 за київським часом у середу, 23 серпня. За кілька днів до цього, 20 серпня, російський шатл Луна-25 врізався у земний супутник. Причиною цього назвали несправність двигуна.

Загалом, Індія стала четвертою країною світу, якій вдалося посадити свій апарат на Місяці, після США, СРСР і Китаю. Також Індія та Японія – єдині країни, чиї апарати працюють на Місяці.

Індійський місяцехід Pragyan (або Wisdom) займеться пошуком води та вивченням аналізу хімічного складу поверхні супутника Землі. Дослідження триватиме один місячний день (14 земних днів).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Індійський зонд показав нову фотографію Місяця.

Дивіться також відео 5 каналу: Шиють амуніцію для військових на канікулах. Як організували роботу та скільки вже пошили?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ