Намисто

Американка за $2 придбала намисто, яке виявилося втраченим витвором мистецтва – яка його вартість (фото)

Instagram / aaronelderoygruber

"Я не вірю, що колись продам його"

У США жінка придбала за $2 намисто у комісійному магазині, яке виявилося втраченим витвором мистецтва вартістю $3 тис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Це сталося у Піттсбурзі (штат Пенсильванія), де цього літа Джесс Сміт відвідала свою улюблену крамницю. Коли вона підійшла до прилавку, то помітила велике неонове та напівпрозоре намисто у міксі. У кутку прикраси вона розгледіла підпис із роком 1973, але не зрозуміла, що він означає.

23-річна вирішила придбати намисто, а згодом вирішила дізнатися в Інтернеті, що це за прикраса. Там вона знайшла роботу художника Ааронела де Роя Грубера, яка мала схожість із намистом.

Шокована американка повідомила про це Фонду Ааронела де Роя Грубера, де їй запропонували принести об'єкт і  подивитись деякі інші роботи. Виявилося, що цей митець створював свої роботи з плексигласу в 60-х і 70-х роках. Він є творцем кількох аксесуарів, які представлені в єдиному екземплярі.

Директор фонду підтвердив, що намисто справжнє. Також він сказав, що вартість кольорової прикраси становить $3 тис.

Попри значну вартість Сміт вирішила залишити намисто у вигляді спеціальної позички фонду, щоб кожен охочий міг побачити цей унікальний витвір.

"Я не вірю, що колись продам його", – поділилася вона.

@thehappygravedigger

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на аукціоні продали найбільший рубін у світі.

Дивіться також відео 5 каналу: До чого договорився Папа Римський? Навіщо Ватикан співає дифірамби Петру I?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ