Бурштин

"Дивовижний, фантазійної забарвленості": у Києві митники вилучили дорогоцінний камінь – фото

Київська митниця / Facebook

Знахідку вилучили

У столиці України вівчарка виявила у міжнародній посилці 15-сантиметровий необроблений бурштин фантазійної забарвленості різновиду сукциніт, який коштує близько 37 тис грн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київську митницю.

Відправлення прямувало з Рівного до Кувейту.

"Всередині картонної коробки знаходився обмотаний у захисну плівку дивовижний, фантазійної забарвленості необроблений камінь, завширшки біля 15 см. Митники відправили виявлену знахідку на експертизу на предмет належності її до цінного каміння", – йдеться у повідомленні.

Фахівці підтвердили, що це бурштин різновиду сукциніт у стані сировини, ринкова вартість якого приблизно становить 37 тис грн. Всередині камінь має біло-жовтий та коричневий відтінки з плавними переходами.

Бурштин вилучили, бо Всесвітня поштова конвенція забороняє вкладати дорогоцінні камені у міжнародні поштові відправлення. Київська митниця склала протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України. Покарання за незаконне пересилання бурштину, походження якого не підтверджують відповідні документи, визначено ККУ.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск заявив, що готовий придбати Twitter за $44 млрд.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ