Борис Джонсон

"Для мене велика честь": Борис Джонсон став почесним доктором українського університету

Shutterstock

Політик подякував за довіру.

Колишньому прем'єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону присвоїли ступінь почесного доктора у Львівському університеті імені Івана Франка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу навчального закладу.

Кандидатуру Джонсона висунув ректорат університету та її підтримали п'ятеро професорів. Зокрема, присвоєння звання "Doctor Honoris Causa Львівського університету" британському політику підтримали ректор, член-кореспондент НАН України Володимир Мельник, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, завідувач кафедри європейського права, заступник декана факультету міжнародних відносин Михайло Микієвич, завідувач кафедри алгебри, топології та основ математики Тарас Банах і професор кафедри географії України Мирослав Дністрянський.

"Борис Джонсон – не один із перших, а власне перший зі світових лідерів зайняв жорстку однозначну позицію щодо того, що Україна – незалежна держава, а росія – агресор. Позиція Бориса Джонсона і його візит в Україну зрештою призвели до того, що відбувся процес такої масштабної консолідації щодо того, що Європа має виступити проти російського агресора як того, що нищить усі цивілізаційні норми України та світу", – сказав Мельник.

Джонсон вже висловив щиру подяку за звання Почесного доктора Львівського університету.

"Я пишаюсь тим, що на посаді Прем'єр-міністра Об'єднаного Королівства мав змогу відіграти свою скромну роль у допомозі Україні у війні проти російського агресора, і буду продовжувати робити все, що в моїх силах, щоб і надалі підтримувати Україну, навіть коли я вже полишив офіс. Для мене велика честь отримати звання "Doctor Honoris Causa" вашого Університету і я маю велику надію, що зможу відвідати Університет у майбутньому", – поділився він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Борис Джонсон співпрацюватиме з Україною на новій посаді.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ