Арешт

У Польщі в поліцію прийшов чоловік, який захотів сісти у в'язницю після 10 років "хованок"

Shutterstock

Він зізнався у вчиненні трьох злочинів

У Польщі до поліції прийшов чоловік та сказав, що хоче відбути покарання для "нормального життя". Перед цим він 10 років переховувався у Німеччині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на onet.pl.

За словами 48-річного чоловіка, йому вже "набридло ховатися" і він "хоче жити нормальним життям". Тепер чоловік повинен відбути три роки, три місяці та 25 днів ув'язнення за крадіжки.

Це покарання за три злочини, в яких чоловік сам зізнався. За словами поліцейських, цей вчинок може змінити життя злочинця на краще.

"У такому випадку добровільна здача правоохоронцям і відбування призначеного покарання – це шанс розпочати нормальне життя", – розповіли правоохоронці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловік втік з в'язниці за 4 місяці до звільнення – тепер він проведе там ще 40 років.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1997. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ У СЕВАСТОПОЛІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ