Шунекдрик Гаффман

У США чоловік втік з в'язниці за 4 місяці до звільнення – тепер він проведе там ще 40 років

Mississippi Department of Corrections / Facebook

Йому лише 21 рік

У Міссісіпі (США) чоловіка, якому залишилося лише 4 місяці до звільнення з в'язниці, засудили ще до 40 років покарання через спробу втечі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

21-річний Шунекдрик Гаффман відбував 7-річний термін за напад при обтяжливих обставинах. Його мали звільнити у грудні 2022 року.

Однак американець спробував незаконно покинути виправну установу Центральної Міссісіпі 25 серпня того ж року. Для цього він проник до сусіднього будинку та погрожував людям зброєю.

В однієї зі своїх жертв він вкрав авто, але згодом розбив його та вимушено побіг пішки. Приблизно за 3 км від в'язниці чоловіка знайшли у сміттєвому баку лікарні. Вже за кілька годин він знову став ув'язненим.

Нещодавно суд засудив Гаффмана, який визнав звинувачення у викраденні людей, до 40-річного ув'язнення. У виправній установі мають намір посилити заходи безпеки для запобігання потенційним втечам.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Польщі чоловік знайшов чужий гаманець з грошима і може потрапити у в'язницю на три роки.

Дивіться також відео 5 каналу: Без СЕРПА і МОЛОТА: фінальна декомунізація монумента "Батьківщина-Мати"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ