Порятунок хлопця, який впав зі скелі

У США хлопець впав із 30-метрової скелі, але вижив – фото та подробиці

nps.gov

Гелікоптер не зміг дістатися до постраждалого

На території Національного парку Гранд-Каньйон (США) 13-річний підліток зірвався із 30-метрової скелі, але його вдалося врятувати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на адміністрацію парку.

Вятт Кауфман разом із рідними подорожував Гранд-Каньйоном. Він сфотографував краєвид і відійшов у сторону, щоб інші туристи теж могли зробити знімки.

"Я присів навпочіпки та тримався за камінь. У мене була лише одна рука. Це був не дуже зручний хват, мене ніби штовхало назад. Я втратив хватку і почав падати", – розповів він.

Рятувальна операція зайняла дві години. На гелікоптері не змогли дістатися до хлопця, а тому рятувальникам довелося підіймати його за допомогою мотузок.

Потім підлітка на гелікоптері доставили до дитячого травматологічного центру у Лас-Вегасі, де медики діагностували 9 зламаних хребців, розрив селезінки, розрив легені, струс мозку, перелом руки та вивих пальця. За словами Вятта Кауфмана, він пам'ятає тільки уривки цієї ситуації.

Вже за 5 днів американця виписали з лікарні. За словами його батька, родина надзвичайно вдячна кожному рятувальнику та лікарю за роботу. 

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Землі знайшли загадкове місце, де не виживає жодна форма життя.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1995. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ПОХОРОН ПАТРІАРХА УБИВСТВО АЛІКА ГРЕКА.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ