Прапори Австралії

В Австралії поліція стурбована дивним гігантським куполом, який викинуло на берег – фото

Billy Joachim / Unsplash

Спершу була версія, що це частина літака MH370, який зник у 2014 році з 239 пасажирами на борту

На заході Австралії на узбережжя викинуло величезний металевий купол, який досі не ідентифікували фахівці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Величезний об'єкт помітили місцеві жителі на пляжі Грін-Хед, який знаходиться за близько 250 км на північ від Перта. Купол вважається небезпечним, через що правоохоронці закликають людей триматися від нього на безпечній відстані. Ширина циліндра становить приблизно 2,5 метри, а довжина – від 2,5 до 3 метрів.

Наразі поліція у співпраці з військовими та космічним агентством намагаються встановити, яке походження має цей таємничий об'єкт. Також вони відкинули версію, що він міг впасти з комерційного літака, бо спершу було припущення, що на берег викинуло частину літака MH370, який зник поблизу західного узбережжя Австралії 2014 року з 239 пасажирами на борту.

"Це не частина Boeing 777, і річ у тім, що MH370 зник 9,5 років тому, тож на уламках було б набагато більше зношення", – заявив авіаційний фахівець Джеффрі Томас.

Циліндр
Циліндр
Фото: 10 News First Perth

За його словами, це може бути паливний бак від ракети, котра впала в Індійський океан протягом останнього року. У Австралійському космічному агентстві стверджують, що цей циліндр впав з іноземної космічної ракети-носія.

Якщо версія про паливний циліндр підтвердиться, то, на думку фахівців, він міг бути частиною індійської ракети, запущеної минулого тижня. У ньому можуть міститися токсичні речовини.

Це не перший дивний циліндричний об'єкт, який знаходили останнім часом. Так, на початку липня цього року у Флориді (США) дайвер знайшов схожий об'єкт поблизу узбережжя Палм-Біч.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЖЕ НАШУМІВ У СВІТІ: допрем'єрний показ фільму "ЗАЛІЗНІ МЕТЕЛИКИ" про збитий росіянами рейс MH17

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ