Білуга

На Одещині затримали браконьєрів, які вбили величезну червонокнижну білугу – яке покарання їм загрожує

МВС України

Фахівці мають встановити точний розмір заподіяної державі шкоди

В Одеській області правоохоронці затримали двох браконьєрів через вбивство та перевезення занесеної до Червоної книги білуги вагою у 125 кг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на МВС України.

Злочинців затримала поліція та прикордонники біля міста Вилкове на річці Дунай. У їхньому човні була вбита білуга. Її безпосередня вага становила близько 110 кг, а також у ній було приблизно 14 кг чорної ікри.

Поліція внесла дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. У рамках судово-екологічної експертизи фахівці встановлять точний розмір заподіяної державі шкоди.

Коли правоохоронці проведуть необхідні слідчі дії та буде отримано висновок експерта, далі вирішуватиметься питання про повідомлення затриманим про підозру. За цей злочин їм загрожує штраф у розмірі від 17 000 до 51 000 грн або до 3-х років обмеження волі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що поліція скасувала закриття справи щодо зґвалтування корови на Хмельниччині.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЖЕ НАШУМІВ У СВІТІ: допрем'єрний показ фільму "ЗАЛІЗНІ МЕТЕЛИКИ" про збитий росіянами рейс MH17

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ