Смартфон

Як часто українці перевіряють новини – опитування

Shutterstock

Виявилося, що 10% респондентів не читають новин взагалі

У рамках нового опитування українці розповіли, як часто користуються своїми смартфонами та скільки часу приділяють читанню новин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Interfax Україна.

В опитуванні Rakuten Viber взяли участь понад 70 тис користувачів. Так, 39% українців розповіли, що використовують телефон 4-6 годин щодня, 35% – проводять в онлайні тільки одну-дві години через інші справи, а 26% – 2-4 години протягом дня.

На запитання, як часто респондент гортає стрічку новин чи перевіряє канали, 41% відповіли, що моніторять останні події 1-2 рази за день, ще 27% – перевірять новини як мінімум один раз на годину.

"Є й ті, хто не так часто переглядає стрічку: 12% українців упевнені, що одного разу за день достатньо для того, щоб не пропустити нічого важливого, а 8% переглядають новини лише під час повітряних тривог. До того ж 10% респондентів не читають новин взагалі", – йдеться у повідомленні.

Раніше опитування КМІС показало, що Україну у складі НАТО хочуть бачити 89% українців.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІСТОРИЧНІ МІФИ. Частина 2 | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ