Україна

ЗСУ на першому місці: кому українці довіряють більше після понад року війни – опитування

shutterstock.com

Рівень довіри до різних державних органів змінюється з перебігом подій у державі

За понад рік війни в Україні рівень підтримки громадянами тих чи інших органів і осіб у нашій державі дещо змінився. Кому найбільше довіряють українці розповідає "Дивогляд".

У травні соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування методом face-to-face з 23 до 31 травня 2023 року. В опитуванні взяли участь 2020 респондентів віком від 18 років з неокупованих територій.

Результати опитування продемонстрували, що найбільшу підтримку громадян України мають Збройні Сили України. Нашим воїнам і командуванню довіряють 93% українців.

На другому місці – президент Зеленський, якому довіряють 83% громадян України, а на третьому – Служба безпеки (66%).

Таким чином, найбільший рівень підтримки серед українців мають представники військових структур, президент Володимир Зеленський і СБУ. Такі результати опитування, проведеного у травні соціологічною службою Центру Разумкова.

 

Водночас, рейтинг новостворених антикорупційних органів суттєво поступається рівнем довіри до СБУ та військових. НАБУ довіряють трохи більше 30% опитаних українців, САП, НАЗК і прокуратурі – по 26%, судам – 17%.

Рівень довіри до церкви у 2023 році становить 61%.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки українців вважають підготовку до широкомасштабної війни недостатньою.

Дивіться також відео 5 каналу: "КАЛІБР" ПО ОДЕСІ: ОКУПАНТИ ЗНОВУ НАКОЇЛИ БІДИ. У Кривому Розі - жалоба за загиблими. Час новин

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ