Україна Польща

Яку суму українці щомісяця надсилають з Польщі в Україну – дослідження

Shutterstock

Українці залишаються у країнах ЄС через війну

Багато українських біженців, які через війну в Україні залишаються у Польщі, надсилають додому родичам гроші. Які суми щомісяця передають українці з-за кордону в Україну – розповідає "Дивогляд".

Міграційна платформа EWL провела дослідження "‎Громадяни України на польському ринку праці. Нові виклики та перспективи". Під час дослідження експерти встановили, що 56% українців у Польщі надсилають фінансову допомогу своїм рідним в Україну. Переважна більшість з них працевлаштувалися у країні Євросоюзу.

В середньому українці надсилають додому близько 771 злотий на місяць. Це стосується як біженців, так і трудових мігрантів. При цьому, заробітчани, які працювали у Польщі ще до повномасштабного вторгнення, надсилають в Україну близько 899 злотих на місяць. У біженців щомісячні фінансові відправлення становлять близько 578 злотих.

Дослідження також продемонструвало, що:

  • 56% українців у Польщі відправляють гроші в Україну;
  • 38% українців не надсилають кошти додому;
  • 6% респондентів отримують гроші з України.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Польщі збільшують фінансову допомогу на дитину.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЙСЬКІ УБЛ*ДКИ. по КРАМАТОРСЬКУ. Є ЖЕРТВИ, поранено 8-місячне немовля. ООН вкотре пробиває дно..

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ