Зайва вага

Жінка схудла на 133 кг через інцидент у супермаркеті – фото "до" і "після"

Shutterstock

"Мені так соромно"

Жінка на ім'я Дотті Перкінс схудла на 133 кг після того, як сходила в супермаркет. Детальніше розповідає "Дивогляд" із посиланням на dailystar.co.uk

Дотті Перкінс важила близько 270 кг. Через свою надвелику вагу жінка не могла пересуватися самостійно, тому постійно їздила на інвалідному візку. Її стегна були настільки великими, що вона постійно застрягала у дверях супермаркету. Після чергового інциденту жінка вирішила різко схуднути. Вона звернулася до експерта зі схуднення доктора Назардана, який проаналізував стан її організму, розписав план харчування і порадив зайнятися спортом.

За кілька років інтенсивної роботи жінка скинула 133 кг зайвої ваги і трансформувалася до невпізнання. Дотті Перкінс зізнається, що раніше дуже соромилася свого зовнішнього вигляду, але зараз впевнено виходить на вулицю у красивому одязі, який довго не могла собі дозволити.

"Я ніколи раніше не була в ситуації, коли не могла пройти в двері. Мені так соромно. Я не любила ходити в магазин", – каже Дотті.

Після схуднення жінка вийшла заміж і тепер з впевненістю називає себе щасливою людиною.

Дивіться фотографії Дотті Перкінс "до" і "після" схуднення:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що навіть мінімальна зайва вага збільшує ризик смерті.

Дивіться також відео 5 каналу: БІЛИЙ ДІМ НЕ ВІРИТЬ У ПІДРИВ ЗАЕС? пУТІН ЗВИНУВАТИВ ВАГНЕР У ЗАКОЛОТІ. Час новин

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ