Вагітність

Які пристрасті до їжі спостерігаються у вагітних жінок – дослідження

Unsplash

Близько 89% породіль змінили свої звички, у тому числі й харчування

У вагітних жінок місцями можуть проявлятися дивні потяги до їжі і несумісна комбінація продуктів. Найпоширенішими пристрастями до їжі, які спостерігаються у жінок при надії, з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Експерти з організації OnePoll провели дослідження від імені Vitamin Angels – некомерційної організації громадської охорони здоров'я, що працює над покращенням харчування матерів і дітей у різних країнах світу. Результати продемонстрували, що до кінця першого триместру близько 50% респонденток почали їсти більш поживну їжу, а  68% – приймати вітаміни для вагітних для підтримки здоров'я дитини.

"Під час вагітності щоденне споживання кількох основних вітамінів та мінералів може збільшитися на 50%, і часто їх неможливо задовольнити лише за рахунок дієти. Рекомендується приймати пренатальні вітаміни вже за 3 місяці до зачаття, щоб забезпечити оптимальне здоров'я матері та результати вагітності", – зазначив доктор Коллін Делані – технічний директор програми Vitamin Angels у США.

Близько 89% породіль змінили свої звички, у тому числі й харчування. 38% зробили це у першому триместрі. Також 51% жінок почали виконувати передпологові вправи, пити більше рідини (38%) і спати щоночі (36%).

Серед 2 тис опитаних жінок, які народили впродовж останніх шести років, 9 з 10 (89%) відчували у себе дивні потяги до їжі під час вагітності. Незвичне поєднання їжі помічали за собою 42% жінок, а близько 35% відчували бажання конкретного продукту/страви.

Найчастіше вагітні жінки виділяли наступні продукти:

  • Сезонна їжа, яка на той час була не по сезону (наприклад, гарбузовий пиріг) – 47%;
  • Незвичайне поєднання продуктів (наприклад, арахісове масло та солоні огірки) – 42%;
  • Конкретна їжа, яку можна отримати лише в одному місці – 35%;
  • Нездорова їжа (наприклад, картопляні чипси) – 33%;
  • Цілісні натуральні продукти (наприклад, банани) – 33%;
  • Солоні продукти – 30%;
  • Солодкі продукти – 30%;
  • Їжа, яку зазвичай не любили їсти – 30%.

Жінки також розповіли, що під час вагітності приділяли час для догляду за собою. Зокрема, 50% брали участь у пренатальних вправах, 49% – робили перинатальний масаж, 48% – дрімали, 46% – споживали поживну їжу.

"Турбота про себе – дуже важливий компонент загального стану здоров'я під час вагітності, у тому числі приділення пріоритетної уваги харчуванню. Щоденні прийоми вітамінів для вагітних – чудовий спосіб задовольнити підвищену потребу в поживних речовинах під час вагітності і підтримати здорові результати як для мами, так і для дитини", – сказав Делані.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що кесарів розтин небезпечний для дитини і матері.

Дивіться також відео 5 каналу: Запаси РАКЕТ в мОСКОВІЇ. ПІДРИВ "Кримського титану". Ядерний удар – Дмитро Снєгирьов докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ