Розмір пеніса

Чи справді розмір пеніса залежить від носа – неочікувана відповідь вчених

Shutterstock

Новий висновок підтверджує попередні дослідження

Вчені з Південної Кореї зафіксували зв'язок між довгими носами та великими пенісами у чоловіків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

У рамках нового дослідження група вчених з Університетської лікарні Ульсана дійшла висновку, що це обумовлено вищим рівнем тестостерону. Висновок про взаємозв'язок довгого носа та великого пеніса підтверджує попередні дослідження.

Науковці встановили, що у середньому в чоловіків з носом довжиною 4,5 см середній пеніс був у неерегованому стані 10 см. Однак у тих, чий ніс перевищував 5,5 см, був інший середній розмір – 13,4 см.

"Розмір носа є важливим показником розміру статевого члена. І діаметр статевого члена збільшувався з розміром стопи. Декілька досліджень показали, що вплив гормонів у пренатальний період впливає на зростання репродуктивних органів", – поділився дослідник Сунг Хонг.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені виявили зв'язок між розміром пеніса та любов'ю до великих і швидких авто.

Дивіться також відео 5 каналу: ШОК! ЧОРНІ АРХЕОЛОГИ після обміління Каховського водосховища: із знахідок – цілі кладовища

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ