Велосипед

У Лондоні чоловік майже 9 годин їздив на велосипеді, щоб намалювати карту України – скріншот

Shutterstock

Ентузіаст "спалив" 7,740 калорій

Мешканець Лондона (Великобританія) Том Хашемі тривалий час їздив на велосипеді, щоб намалювати віртуальну карту України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

На опублікованому скріншоті помітно, що він подолав 221 км за 8 год 39 хв. Середня швидкість його пересування становила 25,6 км/год, а також він "спалив" 7,740 калорій.

Інфографіка
Інфографіка
Фото: @tomhashemi / Twitter

"Я почав малювати маршрут на око, намагаючись бути якомога точнішим. Потім я зробив скріншот, наклав його на реальну карту України й підлаштовувався під вулиці, щоб отримати якомога схожі лінії", – поділився ентузіаст.

За словами Хашемі, він спершу планував проїхати маршрут у вигляді іншого українського символу – тризубу. У рамках своєї ініціативи він вийшов на зв'язок із вуличним художником Ленні Моганом, який прокладає маршрути у вигляді малюнків. 

"Я зв'язався з Ленні напередодні поїздки, щоб дізнатися, чи можемо ми намалювати український тризуб. Але... прямі лінії дуже важко зробити на GPS-арті в Лондоні, тому що жодна з наших доріг не є прямою. Тож це не спрацювало", – додав він.

Цікаво, що у квітні Том подолав на велосипеді 2 тис км з Лондона до України задля збору коштів на підтримку українських біженців. 

Раніше "Дивогляд" розповідав, як велосипедисти створили вражаючий GPS-малюнок довжиною 1025 км.

Дивіться також відео 5 каналу: Смерть, голод, етноцид... ДОПОКИ МОВЧАТИМЕ "насєлєніє" росії? || Бумеранг Бандери || Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ