Тренажерний зал

У Британії жінка зробила фото тренеру і жорстко зганьбилася

Shutterstock

"Як незручно. Мені дуже шкода"

Радіоведуча з Великої Британії надіслала своєму тренеру фотографію, але зганьбилася. Що саме було на знімку – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Джемма Хілл розповіла, що її тренер запропонував їй зробити фото в білизні, щоб порівняти результати "до" і "після" курсу тренувань. Дівчина зробила світлину у спідній білизні перед початком фізичних навантажень і надіслала її тренеру. 

Однак, як з'ясувалося, чоловік мав на увазі зробити ці фотографії для самої Джемми, щоб вона самостійно могла побачити результат тренувань, порівнявши дві світлини. Тренер заявив, що не просить своїх клієнтів надсилати йому відверті фотографії своєї фігури, оскільки йому це непотрібно з професійного боку.

"Гей, вибач, Джеммо, я мав на увазі зробити фотографії для себе, а не для того, щоб відправити мені... Я обідав зі своєю дівчиною, вона запитала мене, хто ця крихітка", – відповів тренер.

Радіоведуча не очікувала на таку відповідь і відчула сором за те, що неправильно зрозуміла слова чоловіка.

"Боже мій, мені дуже шкода. Що за дідько, я думала, що повинна була надіслати їх вам. Як незручно. Мені дуже шкода", – написила дівчина.

Тепер Джемма соромиться знову приходити на тренування до чоловіка, оскільки почуватиметься некомфортно після цього інциденту. Водночас, деякі користувачі мережі заспокоїли її, мовляв, нічого вкрай соромного у цьому немає. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "голодні" тренування краще борються з зайвою вагою.

Дивіться також відео 5 каналу: Як завагітніти та чи лікується безпліддя? Питання до лікаря репродуктолога – Час Online

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ