Картопля

Коли садити картоплю навесні-2023 – сприятливі дати

Shutterstock

Картопля є найпопулярнішим коренеплодом, який саджають майже всі

"Дивогляд" ділиться найсприятливішими датами весни 2023 року, коли краще садити картоплю.

Перш, ніж починати посадку овоча, необхідно оцінити стан землі. Не можна кидати картоплю у сиру, вологу та холодну землю, оскільки вона не вродить. Також треба дочекатися повного завершення заморозків.

Найкраще починати садити картоплю, коли земля прогріється до +6...+8°С на глибині понад 10 см. Температура повітря при цьому повинна бути стабільно близько +15°С. За таких умов коренеплоду буде комфортно у ґрунті.

Для того, щоб перевірити, чи готова земля до посадки коренеплоду, киньте грудку землі. Якщо вона розсиплеться на дрібні крихти і утворить пил – час садити картоплю. Також посадка буде вдалою, якщо земля розсиплеться на кілька великих частин.

Якщо ж грудка прилипне до землі, то ґрунт занадто вологий і варто ще почекати поки він просохне. Після цього вже час садити.

Найкраще зважати на дати місячного календаря. Згідно з ним, коренеплоди варто садити на спадаючий місяць. Навесні 2023 року сприятливими для посадки картоплі є наступні дати:

  • 28-30 квітня;
  • 7,9, 10, 13-14, 18 травня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, коли садити кавуни на розсаду.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворог перейшов в оборону, але теоретично може почати штурм: відомі напрямки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ