Ліла та її покупки

5-річна дівчинка взяла мамин телефон погратися і витратила $4 тис на Amazon

Jessica Nunes

Дівчинка сказала: "Я просто хотіла цього, і я це отримала"

У Массачусетсі (США) Джессіка Нунес дозволила своїй 5-річній доньці грати з її телефоном під час поїздки в машині, але дитина замість розваг зробила замовлення на Amazon на $4 тис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Today.

Так, маленька Ліла витратила 3922 долари на купівлю п'ятьох дитячих рожевих велосипедів, п'ятьох дитячих блакитних мотоциклів, 10 пар жіночих черевиків для ковбойки 7-го розміру та дитячий джип на акумуляторі. Її мама одразу скасувала замовлення на черевики та половину мотобайків, але інші мотоцикли та джип пізніше прибули до неї додому.

За словами Нунес, їй невідомо, як 5-річній вдалося знайти речі на Amazon. Однак вона пам'ятає, що її донька думала про мотоцикли ще за день до того, як розмістила замовлення.

"Був старший хлопчик із велосипедом, і Ліла була спустошена, тому що вона була надто маленькою, щоб на ньому їздити. Я не знаю, як вона знайшла саме цей предмет. Вона сказала: "Я просто хотіла цього, і я це отримала", – поділилася американка, яка досі повертає замовлені речі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські хакери зламали акаунт російського волонтера та замість дронів замовили для окупантів секс-іграшки на $25 тис.

Дивіться також відео 5 каналу: "А чому ми маєм виселятися?": московські попи не хочуть їхати з Лаври

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ