Як на Землі з'явилося життя – науковці висунули нову гіпотезу

NASA

Експерти провели дослідження космічних об'єктів

Науковці озвучили нову гіпотезу появи життя на Землі, передає "Дивогляд" із посиланням на Space.

Учені з Університету Кюсю (Японія) та Центру космічних польотів імені Годдарда NASA провели дослідження, під час якого звернули увагу на зразки астероїда Рюґу. Експерти припускають, що основні компоненти та елементи, необхідні для зародження життя на Землі, були доставлені з космосу ще в зародковому стані.

В астероїді були виявлені різні пребіотичні органічні речовини, а також декілька видів амінокислот. Ці компоненти є необхідними для побудови білків, регулювання хімічних реакцій і формування різноманітних структур (волосся, м'язи, тканини тощо)

"Також зразок з Рюґу містить органічні молекули пребіотиків, які утворюються в присутності рідкої води, ще одного життєво важливого для життя інгредієнта, такого як аліфатичні аміни, карбонові кислоти, поліциклічні ароматичні вуглеводні та азотовмісні гетероциклічні сполуки", – йдеться у повідомленні.

Фахівцям не вдалося знайти окремі органічні сполуки у зразку Рюґу. Водночас, вони вважають, що частка цих сполук нижча за межу виявлення, але все ж таки вони присутні. Також знавці заявили, що мають намір порівняти зразок Рюґу зі зразками з інших астероїдів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що залишиться на Землі, якщо вимруть всі люди.

Дивіться також відео 5 каналу: УПЦ мп готують провокаційні картинки "ченців виганяють із храмів"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ