Пошук роботи

Три найбільш небезпечні роботи для українців за кордоном

5 канал / Час. Підсумки тижня

Сьогодні чимало українських біженців шукають роботу за кордоном і розглядають різні вакансії та пропозиції

У пошуках фінансового забезпечення не варто хапатися за першу ліпшу роботу. Фахівчиня з працевлаштування Руслана Бровчук назвала три небезпечні вакансії за кордоном, передає "Дивогляд".

Підприємство з виготовлення фарб та лаків

Робота з різними фарбами і засобами для лакування може спровокувати отруєння випарами хімікатів і спричинити інтоксикацію організму. Шкідливі речовини накопичуватимуться в органах і в результаті можна отримати серйозні захворювання, а у найгіршому випадку це призведе до смерті.

"Якщо ви працювали чи працюєте на такому виробництві і вас часто турбує задишка, сухість очей, кашель чи постійний головний біль – це лише перші дзвіночки страшніших хвороб", – каже вона.

Сміттєпереробний завод

У цьому випадку варто турбуватися не лише про неприємний запах від роботи з брудом, але й про імовірний контакт з бактеріями і зараження різними інфекціями.

Навіть спеціальний одяг, який видають на таких підприємствах, не забезпечить повного захисту.

Птахофабрика

Контакт з птахами також може бути небезпечним. Зокрема, на птахофабриці можна підхопити пташиний вірус і у подальшому витратити час, кошти і здоров'я на лікування.

"Якщо ви маєте слабкий імунітет, маєте великий ризик підхопити низку захворювань", – попереджає експерт.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що потрібно знати українцям про роботу у Великій Британії і де її шукати.

Дивіться також відео 5 каналу: оЛЕНЯР шОЙГУ нагородив льотчиків за збитий дрон США: "Це кричуща подія" – офіцер батальйону ТрО ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ