Apple

Apple може випустити MacBook із сенсорним екраном – ЗМІ

Shutterstock

Це може призвести до скорочення продажів іншої техніки

Компанія Apple розробляє ноутбук MacBook із сенсорним екраном, який вже скоро може з'явитися у магазинах. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Інженери популярної світової компанії наразі проводять процедуру вбудовування сенсорного інтерфейсу у MacBook. Раніше розробники активно готувалися до запуску програм для iPhone та iPad на Mac, тож, не виключено, що за допомогою сенсорного екрану можна буде пришвидшити взаємну інтеграцію.

Натомість, раніше у Apple стверджували, що сенсорні дисплеї – не найкраща ідея для ноутбуків, для цього існують iPad із сенсорним інтерфейсом і додаткова клавіатура до них для більш зручної роботи. Разом із цим, комп'ютери Mac з сенсорним екраном можуть спричинити скорочення продажів iPad.

За словами інсайдерів, перші MacBook з сенсорним інтерфейсом можуть з'явитися у продажу вже у 2025 році, але це не остаточне рішення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Apple випустить бюджетні бездротові навушники AirPods Lite.

Дивіться також відео 5 каналу: Полонених не бачив – від пострілу мого гранатомету в радіусі 8 м не лишається нічого, – Юрій Сиротюк

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ