Як схуднути за допомогою кави – поради експертки

Дотримання кількох правил подарує позитивний ефект

Багато людей воліють починати свій ранок з кави. Як відмітила експертка Лаура Бурак, цей напій сприяє схудненню. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на портал Eat This Not That.

Фахівчиня зазначає, що люди, які прагнуть схуднути, заміняють кавою один з прийомів їжі. Кава дає організму відчуття ситості, однак каву в жодному разі не можна назвати перекусом, а тим паче повноцінним прийомом їжі.

"Я часто бачу, що клієнти, які досі дотримуються дієти, все ще використовують чашку кави о 15:00 як заміну їжі, як спосіб пропустити їжу та заощадити калорії, оскільки це тимчасово пригнічує ваш апетит. Тому коли ви голодні, їжте, будь ласка", – зазначає Бурак.

Водночас, користь має лише чорна кава, що не містить додаткових інгредієнтів: цукор, молоко, сироп тощо. Так, наприклад, чашка лате або капучіно міститиме більше калорій, ніж звичайна чорна кава.

"Звичайно, ви можете дуже любити сезонні латте та ароматизовану каву, але вони можуть серйозно зашкодити вашому прогресу у схудненні. Будь-які добавки до кави, такі як вершки, сиропи перетворюють каву на "цукрову бомбу", – додала експертка.

Сама по собі кава ніяк не впливає на процес схуднення, але її вживання є низькокалорійним, оскільки напій містить менше 5 ккал. Разом із цим, напій має активну речовину – кофеїн, який провокує викид інсуліну в кров і сприяє більш швидкому перетравленню їжі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені назвали нову користь кави з молоком.

Дивіться також відео 5 каналу: московити вдарили по цивільній інфраструктурі Харкова – наслідки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посиланняПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше