Миття вікон

Суд зобов'язав чоловіка сплатити колишній дружині €204 тисячі за неоплачувану домашню роботу

Shutterstock

Жінка чверть століття повністю відповідала за утримання їхнього будинку

Мешканка Іспанії відсудила у колишнього чоловіка €204 тисячі за те, що він 25 років не оплачував її домашню роботу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Суддя у рамках засідання встановила, що позивачка Івана Морал, яка має двох дочок зі своїм колишнім чоловіком, повністю відповідала за утримання їхнього будинку. Це тривало з червня 1995 року до грудня 2020 року, коли вони були одружені.

Суддя розрахувала виплату, виходячи з мінімальної місячної заробітної плати за 25 років подружнього життя. Шлюб пари регулювали режимом поділу власності, де вказано, що всі гроші, які заробляє кожна зі сторін, належать лише їм.

Тобто, в Івани Морал не було доступу до багатства, нажитого за роки шлюбу. Але тепер за рішенням суду чоловік Івани повинен сплатити їй €204 тисячі за неоплачувану домашню роботу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік став єдиним квадрильйонером в історії, але за лічені хвилини втратив усі гроші.

Дивіться також відео 5 каналу: Переможці "Оскар-2023": що не так з 95-ю церемонією

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ