ЗСУ, військові, Збройні Сили України

Чи може військкомат видати повістку телефоном

відкриті джерела

Під час воєнного стану на деякі правила є винятки

В Україні триває процедура мобілізації, під час якої військовозобов'язаним чоловікам видають повістки у різний спосіб. У зв'язку з цим виникає питання: чи дозволяється викликати чоловіка до військкомату по телефону. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Варто відмітити, що законодавство не передбачає виклик військовозобов'язаних до військкомату по телефону. Водночас, у період дії військового стану для деяких правил діють винятки.

Цей метод прокоментували експерти з Асоціації працівників України і розповіли, до необхідно робити в разі отримання "телефонної" повістки:

"У разі телефонного дзвінка з військкомату необхідно з'явитись у відповідний військкомат для отримання повістки", – йдеться у повідомленні.

Наразі у містах України повістки можуть видавати на вулицях біля житлових будинків, торгівельних центрів, кафе і ресторанів, метро, вокзалів тощо. Працівники військкоматів можуть відвідувати підприємства та офіси, а також видавати повістки на блокпостах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо військовозобов’язаний з бронюванням або відстрочкою отримав повістку.

Дивіться також відео 5 каналу: Якщо не F-16, то F-15: Віктор Ягун про заяву БАЙДЕНА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ