Святкова ялинка

Скільки українців даруватимуть подарунки на новорічні свята-2023

Shutterstock

Війна в Україні змінила життя мирних людей, але навіть у такий скрутний час українці не забувають радіти і відволікатися від жахливих подій

Зокрема, достатньо великий відсоток громадян святкуватимуть Новий рік-2023. Скільки українців продовжують дарувати подарунки на Новий рік своїм рідним і друзям розповідає "Дивогляд".

Організації Publicis Groupe Ukraine і Global Web Index провели опитування серед 2 тис респондентів віком від 16 до 64 років. Результати продемонстрували, що близько 48% українців даруватимуть подарунки своїм рідним та друзям попри війну. Що цікаво, цей показник суттєво вищий, ніж у Чехії (32%), Іспанії (30%) або США (21%).

Опитування продемонструвало, що близько 60% українців, серед тих, хто має повний робочий день, дарували подарунки до Нового року впродовж місяця. Найбільше подарунків купують українці, віком 16–25 років (58%), старшого покоління (55–64 років) – 41%.

Особливий інтерес до придбання подарунків спостерігається серед бійців ЗСУ (80%) і територіальної оборони (63%).

"Українці надають перевагу конкретним речам, тимчасом як у США аж 20% обирає подарункові сертифікати", – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українцям нагадали про обмеження на новорічні свята.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ