Салют

Заборона салютів і комендантська година: українцям нагадали про обмеження на новорічні свята

Shutterstock

"Немає винятків – святковий чи не святковий день"

У Нацполіції нагадали про вимушені обмеження для українців, які діятимуть і на новорічні та різдвяні свята. Детальніше про них розповідає "Дивогляд".

В умовах воєнного стану дуже важливо дотримуватися всім вимог для збереження власної безпеки. Це стосується, зокрема, й дотримання комендантської години і заборони на використання піротехнічних засобів.

Відповідні правила поширюються й на Новорічну ніч. З 31 грудня по 1 січня вулиці патрулюватимуть поліцейські та бійці Нацгвардії України. Про це розповіла речниця Нацполіції Мар’яна Рева.

Жінка наголошує, що небезпека не зникає нікуди на свята. Навпаки, існує ще більша вірогідність того, що на Новий рік відбудеться провокація або напад з боку російської федерації:

"Це може бути і ставитися до цього потрібно з розумінням. Наразі йде війна, особливі безпекові заходи проводяться поліцією. Немає винятків – святковий чи не святковий день. Ми розуміємо, наскільки підступним є наш ворог, який з цинічним задоволенням, можливо, буде намагатися зіпсувати нам святкові дні", – сказала Рева.

Також варто утриматися і від використання піротехнічних засобів. Порушникам цього правила виписуватимуть штраф або залучатимуть до виправних робіт.

"Звертаюся до людей, які мають певний намір це зробити – не робіть. Подумайте про людей, які психологічно важко переживають умови війни, які можуть сприйняти звуки салютів за звуки вибухів", – продовжила речниця. 

Рева також наголосила, що навіть напередодні Нового року мобільні пункти поліції діятимуть, як пункти обігріву. Перебувати у них можна до завершення комендантської години, якщо ви не встигли вчасно повернутися додому.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, який вигляд мають "ялинки незламності" у різних містах України.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ