Кібератака

Українець виманив $25 тис у російських наркоторговців і передав їх Україні

Shutterstock

Робін Гуд нашого часу

Уродженець Києва Алекс Холден вкрав з рахунків російських наркоторговців у США $25 тис, які він передав на благодійність в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Український "Робін Гуд" у підлітковому віці переїхав із батьками до США. Це було в далеких 80-х роках. Сьогодні він фахівець із питань кібербезпеки, що дозволило йому зламати "гаманець" російської наркомережі Solaris, забрати звідти зазначену суму та перерахувати її на потреби київської благодійної організації "Життєлюб".

За словами співзасновниці "Життєлюба" Тіни Михайловської, організація вже отримала гроші, які витратили на допомогу людям похилого віку, багатодітним сім'ям та внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від повномасштабного російського вторгнення.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що хакери, які представилися гарними жінками, розсекретили військову базу рф в окупованому місті.

Дивіться також відео 5 каналу: КАВКАЗ — перша міна, що зірветься, коли пУТІН ослабне | ОЛЕГ СЕНЦОВ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ