Жінка у теплих шкарпетках відпочиває біля каміна

Як швидко зігріти ноги і все тіло – поради

Shutterstock

В холодну пору року особливу увагу варто приділяти теплу власного тіла

Недарма кажуть, що треба завжди тримати ноги і голову в теплі, оскільки саме їх охолодження може призвести до замерзання і подальших захворювань.

Саме тому "Дивогляд" ділиться з вами порадами щодо того, як швидко зігріти ноги. Збережіть собі, оскільки цієї зими вони вам обов'язково знадобляться.

  • Теплі шкарпетки

Навіть якщо ви тепло одягнулися, перевірте, щоб ваші ноги були в теплі. Шкарпетки повинні бути теплими, але не тугими. Краще нехай вони будуть більші за розміром.

  • Обирайте зручне взуття

М'яке та вільне взуття не перетискатиме ваші ноги, дозволить крові вільно циркулювати і не дасть змерзнути. Додаткового тепла додадуть більш теплі устілки.

  • Гімнастика для пальців

Так, таке теж існує. Тренуйте пальці ніг, щоб вони не замерзали. Кілька разів на день піднімайте пальцями невеликі предмети з підлоги.

  • Ванна для ніг

Щоб розслабити судини ніг, наберіть в миску теплу воду (приблизно 30°С), опустіть у неї ноги і періодично додавайте більш гарячу воду.

Також зігріти ноги можна за допомогою пляшки гарячої води або грілки. Просто покладіть цей предмет під ноги і ви одразу ж відчуєте тепло всім тілом.

  • Зігрівальний крем

Цей засіб чудово покращує циркуляцію крові, але лише у випадку, якщо у його складі є м’ята, перець або камфора.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як зігрітися вдома без опалення та електрики.

Дивіться також відео 5 каналу: Якщо не буде опалення, будемо топити "буржуйками" у підвалах - Олександр Одинець.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ